Jūs esat šeit: Stādu parāde

9. Rudens stādu parāde notiks 21.septembrī

E-pasts Drukāt PDF

9. Rudens Stādu parāde notiks 2013. gada 21. septembrī – tradicionāli Bulduru Dārzkopības vidusskolas pasniedzēju un studentu lolotajā dārzā.

Rudens Stādu parāde notiek sezonas ražas laikā, un stādu audzētavas no visas Latvijas piedāvās plašā klāstā augļu kokus un ogulājus, dekoratīvos kokus un krūmus, kā arī daudzgadīgās puķes un citus stādus. Arī šis gads nebūs izņēmums un zināms, ka rudenī lielā daļā stādu audzētavu un dārzu preču tirdzniecības vietās tiek piedāvātas lielas atlaides un izpārdošanas.

Lasīt tālāk...

10. Latvijā Stādu parāde noslēgusies

E-pasts Drukāt PDF

Nedēļas nogalē 2013. gada 3. un 4. maijā Siguldā uz 10. Latvijas Stādu parādi pulcējās 150 Latvijas stādu audzētāju, dārza preču tirgotāju un pēc sākotnējiem aprēķiniem Siguldas Svētku laukumā divu dienu laikā pabija aptuveni 50 tūkstoši apmeklētāju, kas baudīja Latvijā audzētu stādu krāšņumu.

Lasīt tālāk...

Fotokonkursā “Mans dārzs krāsās” galveno balvu iegūst Edīte Sofija Ezerniece

E-pasts Drukāt PDF

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās”, ko tuvojoties jubilejas 10. Latvijas Stādu parādei, rīkoja Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv ir noslēdzies. Konkursa galveno balvu par fotogrāfiju “Dārza stūrītis” saņēma Edīte Sofija Ezerniece, kas draugiem.lv balsojumā saņēma 498 balsis.

Lasīt tālāk...

Noskaidrots draudzīgākais stādu audzētājs

E-pasts Drukāt PDF

Konkurss, kura mērķis bija noskaidrot stādu audzētāju, kurš Latvijas dārzniekiem liekas visdraudzīgākais, ir noslēdzies. Titula “Draudzīgākais stādu audzētājs” ieguvējs ir stādaudzētava “Kļaviņas”, kas nodarbojas ar puķu stādu audzēšanu un atrodas Ķeguma novadā.

Lasīt tālāk...

Noslēdzies konkurss “Draudzīgākais stādu audzētājs”

E-pasts Drukāt PDF

Konkurss, kura mērķis bija noskaidrot audzētāju, kurš Latvijas dārzniekiem liekas visdraudzīgākais, ir noslēdzies. Konkursa rezultāti un titula “Draudzīgākais stādu audzētājs” ieguvējs tiks paziņots 3. maija vakarā 10. Latvijas Stādu parādes svinīgā jubilejas pasākuma laikā.

Lasīt tālāk...

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” ir noslēdzies

E-pasts Drukāt PDF

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās”, ko tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, rīkoja Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv ir noslēdzies.

Lasīt tālāk...

Husqvarna dāvinās trimeri

E-pasts Drukāt PDF

Vienam no fotokonkursa “Mans dārzs krāsās” dalībniekiem Husqvarna Latvija dāvinās speciālbalvu – trimeri. Balvas ieguvēju no kunkursa fotogrāfijām izvēlēsies Husqvarna Latvija darbinieku komanda.

Lasīt tālāk...

Vēl tikai nedēļu var iesniegt bildes fotokonkursam “Mans dārzs krāsās”

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv. rīko fotokonkursu “Mans dārzs krāsās.”

Lasīt tālāk...

1 lapa no 3

  • «
  •  Sākums 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  » 
  •  Beigas 
  • »