Jūs esat šeit:

Dārza preces, tehnika

Palmu lapu trauki

E-pasts Drukāt PDF

Palmu lapu traukiHorti.lv iesaka lietot palmu lapu traukus vasarnīcās, virtuvēs vai vienkārši pārsteigt viesus ar dabiskumu un eleganci.
Praktiski, videi draudzīgi un skaisti izskatās. Piedāvājums izteikti estētiskām prasībām. Eksotiski PALMU LAPU trauki.

Lasīt tālāk...

Agrārā BioPlēve

E-pasts Drukāt PDF

Mūsdienās jaunā veidā ir atrisināta nezāļu problēma - ar agrārās bioplēves palīdzību. Tā ir mulčas folija, kas izgatavota no dabiskiem materiāliem un pati sairst augsnē, neatstājot pēdas.

Lasīt tālāk...

Dārza BioPlēve

E-pasts Drukāt PDF

Nezāles jau izaugušas pāri galvai? Jums ir apnikusi nepārtrauktā ravēšana? Palutiniet savu dārzu un dobes ar inovatīvu, videi draudzīgu, elpojošu, bioloģiski sadalošos dārza bioplēvi. (Atkarībā no klimata, laika apstākļiem bioplēve palīdzēs augsnei apmēram 8 līdz 12 nedēļas.

Lasīt tālāk...

Zāliena un dekoratīvo apstādījumu laistīšana ar automātisko laistīšanas sistēmu

E-pasts Drukāt PDF

Automātiskā laistīšanas sistēmaMūsdienās, kad dzīves ritms ir straujš un cilvēks daudz laika pavada ceļā uz darbu, darbā un ceļā uz mājām, brīvā laika paliek ļoti maz. Tomēr neatkarīgi no mājas saimnieka dienas gaitām viņa dārzā un zālienā viss notiek savā dabiskajā ritmā. Augiem ir nepieciešama gan saules gaisma, gan barības vielas, gan ūdens.

Lasīt tālāk...

Kas ir smilšakmens?

E-pasts Drukāt PDF

SmilšakmensSmilšakmens ir klasisks nogulumiezis, kas veidojies smilšu graudiņu sacementēšanās procesā, izveidojot cietu akmeni. Lielākā daļa smilšakmeņu sastāv no kvarca un/vai laukšpata, jo tie ir visizplatītākie materiāli zemes garozā.

Lasīt tālāk...

6 lapa no 10