Dārza BioPlēve

Drukāt

Nezāles jau izaugušas pāri galvai? Jums ir apnikusi nepārtrauktā ravēšana? Palutiniet savu dārzu un dobes ar inovatīvu, videi draudzīgu, elpojošu, bioloģiski sadalošos dārza bioplēvi. (Atkarībā no klimata, laika apstākļiem bioplēve palīdzēs augsnei apmēram 8 līdz 12 nedēļas.

Pēc šī laika perioda bioplēve lēnām sāks sadalīties.) Ar dārza bioplēvi Jūs krietni vien atvieglosiet savu cīniņu ar nezālēm - bez ķīmiskiem preperātiem, bez laikietilpīga darba un efektīvāk par visām līdzšinējām Jūsu pielietotajām metodēm.

Princips ir vienkāršs: uzklājot dārza bioplēvi, nezāles tiek „nospiestas". Tā augt un zaļot ļauts tam, kam patiesi jāattīstās: kultūrām, salātiem, dārzeņiem vai ogām, kuru audzēšanā saules gaismai, barības vielām un laistīšanai ir liela nozīme.

Sagatavojiet augsni - uzirdiniet zemi, aizvāciet asos akmeņus un tās augu, floras atliekas, kas varētu sabojāt bioplēvi, samēslojiet un labi salaistiet augsni. Lai sasniegtu optimālu rezultātu, dobēm, kuras plānojat noklāt ar bioplēvi, vajadzētu būt pēc iespējas ar gludu virsmu un sānos ar nelieliem kritumiem, kas ļautu ar akmeņiem, zemi vai koka dēli nostiprināt bioplēvi, lai pasargātu to no vēja nopūšanas. Ar asu nazi iegrieziet bioplēvē mazas "piltuvītes" katram dēstam, augam vai salātu stādam. Lietus vai laistīšanas laikā tās ļaus uzsūkties ūdenim, pasargājot dobes virsmu no peļķēm. Lai nodrošinātu vienmērīgu apūdeņošanu, Jūs drīkstat ar kādu asu priekšmetu, durot bioplēvē, izveidot papildus mazus caurumiņus.

Nobeigumā labākā ziņa: pēc ražas novākšanas bioplēves atliekas kopā ar augu, floras atliekām var pievienot kompostam vai iestrādāt tās turpat augsnē. Un mikroorganismi līdz nākošajam veģetācijas periodam to sašķels ūdenī, oglekļa dioksīdā un trūdvielās.

Dārza bioplēve ir:

Kas vēl būtu jāzina par augsnes nosegšanu ar dārza bioplēvi?