„horti" tulk. no latīņu val. nozīmē „dārzi"

www.horti.lv ir portāls apstādījumu veidotājiem un dārzkopjiem, kā arī jebkuram interesentam un dārzmīlim, kam rūp apkārtējā vide un dārzs.
99% portāla apmeklētāji ir apstādījumu veidotāji, dārzkopji, stādu audzētāji, dārznieki, mazdārziņu īpašnieki, nozares studenti un citi interesenti, kas meklē informāciju par augiem, jaunumiem, uzņēmumiem un visu aktuālo, ko piedāvā www.horti.lv.

Horti.lv mērķis ir sniegt praktisku un izglītojošu informāciju par dārzkopības sfēru, veidot un attīstīt augu datu bāzi, veidot uzņēmumu datu bāzi, kas saistīti ar sfēru, sniegt apmeklētājiem maksimāli ērtu piekļuvi sev vēlamajai informācijai.

Kopš 2010. gada 1. aprīļa (jaunā horti.lv publiskošanas) ikdienas horti.lv apmeklē no 600 - 1000 unikālu apmeklētāju dienā! Kopš 2006. gada horti.lv apmeklējums ir ļoti strauji audzis.

Kopš 2011. gada beigām horti.lv dārzkopības portāls ir nonācis tā klientu rokās - Stādu audzētāju biedrības īpašumā. Vairāk informācija par Stādu audzētāju biedrību: www.stadi.lv

Piedāvājam sekojošas sadaļas:

Augi

Uzņēmumi

Horti.lv portālā ir izveidota sadaļa Virtuālais dārzs, kurā profilus veido arī uzņēmumi - kokaudzētavas, stādaudzētavas, apzaļumošanas firmas, ainavu arhitekti, dārza preču tirgotāji u.tml. Meklēt pēc darbības veida iespējams detalizētajā meklētājā atzīmējot konkrētus atslēgas vārdus.

Lietotāji Virtuālajā dārzā

Raksti

Ārpusē